ETUSIVU HYÖDYLLISTÄ SOSIAALINEUVOJAT

Yhdistysten Sosiaalineuvojat / Asianhoitajat

Etelä-Pohjanmaan Sotaveteraanipiiri

Tarja Tapanainen
Korpikyläntie 272
61980 PÄNTÄNE
GSM 0400 945 160
tarja.tapanainen (ät) gmail.com

Korvaa sähköpostiosoitteista (ät) @-merkillä ja poista tyhjät välit.

Toimialue:

Alahärmä, Alajärvi, Alavus, Evijärvi, Ilmajoki, Isojoki, Isokyrö, Jalasjärvi,   Jurva,Karijoki, Kauhajoki, Kauhava, Kortesjärvi, Kuortane, Kurikka, Laihia, Lappajärvi, Lapua, Lehtimäki, Nurmo, Peräseinäjoki, Seinäjoki, Soini, Teuva, Töysä, Vimpeli,Vähäkyrö, Ylihärmä, Ylistaro, Ähtäri.

Kunta Nimi Puhelin Sähköposti
Alahärmä Leena Vaismaa 0400184621 leena.vaismaa (ät) gmail.com
Alajärvi Anna-Maija Uusitalo (06) 5574786 annamaija.uusitalo (ät) japo.fi
Alavus Liisa Aho 0405080943 liisah4 (ät) gmail.com
Evijärvi Satu Toijala-Saari 0443555353 satu.toijala-saari (ät) aitopalvelu.fi
Ilmajoki Samuli Niinistö 04077204337 samuli.niinisto (ät) netikka.fi
Isojoki Mauno Tyynismaa 0405870459 mauno.tyynismaa (ät) pp.inet.fi
Isokyrö Veikko Hakala (06) 4724554  
Jalasjärvi Puheenjohtaja: Aarne Vuorenmaa 0503260565 aarne.vuorenmaa (ät) netikka.fi
Jurva Paavo Nevala (06) 3637342 paavo.nevala (ät) pp.inet.fi
Karijoki Tuulikki Luoma 0442808393 tuulikki.luoma (ät) hotmail.com
Kauhajoki Hillevi Mäenpää 0442821102 hillevi.maenpaa (ät) gmail.com
Kauhava Maija-Liisa Olli 0505380058 maijaliisa.olli (ät) gmail.com
Kuortane      
Kurikka Simo Kuusio 0405914893 simo.kuusio (ät) netikka.fi
Laihia Jaakko Tuomela 0505218748  
Lappajärvi Kalevi Pölönen 0443699311 kalevi.polonen (ät) yahoo.com
Lapua Mauno Vähämäki 0400528042 mjv (ät) netikka.fi
Lehtimäki Puheenjohtaja: Aarno Puumala 0408395384 aarno.puumala (ät) pp.nic.fi
Nurmo Alarik Syrjälä 0503377037 alarik.syrjala (ät) netikka.fi
Peräseinäjoki Simo Simppala  064205400 simo.simppala (ät) netikka.fi
Seinäjoki      
Soini Hannu Penttinen 0400367196 hannu.a.penttinen (ät) gmail.com
Teuva Osmo Ristiluoma 0408233926 osjoris (ät) netti.fi
Töysä      
Vimpeli      
Vähäkyrö Puheenjohtaja: Hannu Härö 0407714511 heruli (ät) suom24i.fi
Ylihärmä Leena Mäkelä (06) 4846637 leena.makela (ät) suomi24.fi
Ylistaro Ritva Mäenpää  0505403650 ritva.t.maenpaa (ät) netikka.fi
Ähtäri Arja Hakola (06) 25257728 sos.tt (ät) veljeskoti.ahtari.fi
 

Etelä-Pohjanmaan Sotaveteraanipiiri ry
Vapaudentie 32 A
60100 SEINÄJOKI
puh. (06) 423 3510 / 050 517 6396

ep.sotaveteraanipiiri(ät)netikka.fi

Y-tunnus: 0278851-6

Seuraa meitä Facebookissa:

©2017 Etelä-Pohjanmaan Sotaveteraanipiiri ry - Z-Media